Domů » Aktuálně

Aktuálně

OTEVÍRÁME PRODEJNU V OSTRAVĚ!

S radostí oznamujeme, že MFP Papírnictví rozšiřuje svou síť prodejen a 19. 10. 2023 otevře zcela novou pobočku v Ostravě! Najdete ji v NC Géčko. Nezapomeňte sledovat i naše sociální sítě, kde najdete vždy aktuální informace o novinkách, akcích a všem co se u nás děje 🙂. https://www.facebook.com/mfppapirnictvihttps://www.instagram.com/mfppapirnictvi/https://www.tiktok.com/@mfppapirnictvi

JSME VE VSETÍNĚ

Od 2. května 2023 najdete prodejnu MFP papírnictví ve Smetanově obchodní galerii ve Vsetíně. Informace o prodejně najdete ZDE. Nezapomeňte sledovat i naše sociální sítě, kde najdete vždy aktuální informace o novinkách, akcích a všem co se u nás děje 🙂. https://www.facebook.com/mfppapirnictvihttps://www.instagram.com/mfppapirnictvi/https://www.tiktok.com/@mfppapirnictvi

REKONSTRUKCE PRODEJEN V OLOMOUCI

Ve dnech 18.2 a ž 2.3 máme zavřeno z důvodu probíhající rekonstrukce a propojení prodejen v Galerii Moritz v Olomouci. Ze dvou prodejen uděláme jednu pořádnou a můžete se těšit na největší papírnictví s dárkovým zbožím v Olomouci. Otevíráme 3.3!

V Novém Jičíně máme novou prodejnu

1. 11. 2022 jsme otevřeli zbrusu novou prodejnu v OC Javor v Novém Jičíně. Všechny důležité informace o prodejně najdete zde. Budeme se těšit na Vaši návštěvu :).

NOVÉ PRODEJNY V PŘEROVĚ A OPAVĚ

Již brzy se můžete těšit na nové prodejny v Opavě a v Přerově. Sledujte náš Instagram  a nepropásněte slevy a dárek, které v prvních dnech otevření získává každý zákazník.

REFIT PRODEJNY V NOVÉM JIČÍNĚ

Původní adresa, nový kabátek, to je prodejna v Novém Jičíně. Rozšířený sortiment, prostorná pokladní zóna a kreativní pult, to je jen malá ochutnávka. Vlaštovky, které nám děti namalovaly už létají v prodejně, přijďte se přesvědčit. Otevřeno máme pondělí až pátek od 8 hod do 17 hod. Těšíme se na Vás.

PRODEJNA V BÍLOVCI NA NOVÉ ADRESE!

Přijďte do naší nové prodejny a získejte dárek. Nově nás najdete v blízkosti Slezského náměstí na ulici Městský kopec 66/2 v objektu bývalé Komerční banky.Vystřihněte si slevový kupón z únorového Bíloveckého zpravodaje nebo pokud jste žák či student z daného regionu, požádejte o slevový kupón svého učitele. Získáte tak slevu na veškerý sortiment v prodejně a navíc užitečný dárek ke každému nákupu. Akce platí 31.3. pro všechny návštěvníky prodejny v Bílovci.